Visos kategorijos

Pagrindinis> Klientų aptarnavimas > Naujienos

Nuoširdžiai švęskite oficialų PQWT tyrimų instituto Rytų Afrikos biuro įkūrimą!

Laikas: 2023-07-11 Pataikymai: 201

Siekiant aktyviai reaguoti į nacionalinį kvietimą, gilinti praktinį bendradarbiavimą su Afrikos šalimis, įgyvendinti iniciatyvą „Juosta ir kelias“ bei Kinijos ir Afrikos bendradarbiavimo „Aštuoni veiksmai“, liepos 1 d. oficialiai įkurtas PQWT tyrimų instituto Rytų Afrikos biuras. , 2023. Chen Bo, PQWT tyrimų instituto generalinis direktorius; Yang Zhui, rinkodaros centro generalinis direktorius; Liu Guowei, generalinio direktoriaus pavaduotojas; Ceremonijoje dalyvavo ponas Robertas, „Africa Drill Mart“ Rytų Afrikoje generalinis direktorius.

1 pav

2 pav

PQWT tyrimų instituto Rytų Afrikos biuras yra pagrįstas iniciatyvos „Diržas ir kelias“ 10-osiomis metinėmis, turint galimybę surengti Kinijos ir Afrikos ekonomikos ir prekybos parodą bei stipriai remiant instituto vadovybę. Jis buvo įkurtas pagal instituto reformos ir plėtros reikalavimus, siekiant įgyvendinti PQWT-Rytų Afrikos regiono plėtrą.

3 pav

PQWT biuras Rytų Afrikoje Nairobyje, Kenijos sostinėje.

Rytų Afrikos biuro kontaktinė informacija:
Kontaktai: P. ROBERT KHISA MULONGO
Tel.: +254795519914, +254722213618
El. paštas: corporate@africadrillmart.com, robert@africadrillmart.com
Adresas: Gamyklos gatvė, pramonės rajonas. Howse & McGeorge centras, pašto dėžutė
52789-00100 Nairobis. Kenija.
Paslaugų sritis-12 šalys Rytų Afrikoje: Kenija, Tanzanija, Uganda. Ruanda, Burundis
Somalis, Pietų Sudanas, Kongo Demokratinė Respublika Etiopija Eritrėja Džibutis
Seišeliai.

2006 m. įkurtame Hunan PQWT tyrimų institute yra trys institucijos:

Hunan Puqi geologinės žvalgybos įrangos institutas, Hunan Puqi vandens aplinkos institutas Co.Ltd. ir Hunan Puqi New Energy Research Institute Co., Ltd. Ji daugiausia užsiima moksliniais tyrimais, gamyba, pardavimu ir projektų paslaugomis tokiose srityse kaip geofizinis tyrinėjimas, vamzdynų slėgio mažinimas, pastatų ir užtvankų geologinių anomalijų stebėjimas, miesto kelių saugumo stebėjimas, vamzdynų aptikimas, vandens kokybės analizė, nelaimių prevencija ir mažinimas, išankstinis įspėjimas apie žemės drebėjimą, išmanieji vandens reikalai, specialios naujos energijos transporto priemonės ir nuotėkio aptikimo mašinos. Septyniolika metų institutas visada laikėsi plėtros principo „dalintis mokslo ir technologijų teikiama nauda ir tyrinėti technologijų stebuklus“, įgyvendino prekės ženklo valdymo strategiją „technologijomis pagrįstą vystymąsi ir talentais pagrįstą stiprybę“. daugiau nei 400 patentuotų technologijų. Ji ėmėsi daugiau nei dešimt nacionalinių, provincijų ir savivaldybių mokslinių tyrimų ir plėtros planų bei mokslinių ir technologinių projektų ir yra pelniusi daug mokslo ir technologijų apdovanojimų provincijos, savivaldybių ir rajonų lygiu.

4 pav

PQWT tyrimų institutas visada laikėsi pasaulinės rinkos tinklo išdėstymo ir sukūrė gana išsamią pasaulinės rinkodaros ir paslaugų tinklo sistemą. Šiuo metu jos produktai ir paslaugos apima daugiau nei 180 šalių ir regionų Azijoje, JAV, Lotynų Amerikoje, Artimuosiuose Rytuose, Europoje ir Afrikoje.

PQWT tyrimų institutas visada laikysis teisingos plėtros koncepcijos ir „nuoširdumo bei draugiškumo“ filosofijos. Įkūrę Rytų Afrikos biurą kaip galimybę, mes ir toliau skatinsime PQWT ir Rytų Afrikos klientų bendravimą ir bendradarbiavimą, o PQWT plėtros pasiekimais suteiksime daugiau naudos Rytų Afrikai. Toliau dirbsime kartu su Rytų Afrikos klientais, siekdami toliau skatinti kokybišką Kinijos ir Afrikos bendradarbiavimo plėtrą ir kurti naują Kinijos ir Afrikos bendruomenės erą su bendra ateitimi.

Karščiausios kategorijos