Visos kategorijos

Pagrindinis> Klientų aptarnavimas > Po pardavimo

Sveiki, Dėkojame, kad palaikote PQWT parduotuvę. Norime, kad mūsų produktai atitiktų jūsų reikalavimus. Tikimės, kad pavyks užmegzti gerą draugystę ir turėti galimybę ilgalaikiam bendradarbiavimui. Jei esate patenkinti mūsų gaminiais, gavę prekę patvirtinkite kvitą ir pateikite puikių komentarų. Jei nesate mumis patenkinti, susisiekite su mumis laiku, mes pasistengsime pasiūlyti mūsų aptarnavimą po pardavimo.


Garantijos aprašymas

*Peržiūrėkite operacijos vaizdo įrašą ir dokumentą USB diske

*Prašome naudoti dirželį, kad nesugadintumėte mašinos ekrano

*Prašome tinkamai saugoti garantinį taloną pas naudotoją, ši kortelė gali būti naudojama kaip techninės priežiūros sertifikatas.

* Kokybės problemų dėl nedirbtinės žalos, pagrindinio įrenginio garantinis laikotarpis yra 24 mėnesiai nuo pirkimo datos.


Kitos pažeidžiamos dalys apie garantiją:

(1) Vandens detektorius: pagrindinis aparatas - 24 mėnesiai; Kabeliai-6 mėn.; Cooper elektrodas ir elektrodų juosta - 12 mėnesių; dovanojamoje dalyje esančiai baterijai, įkrovikliui ir dirželiui garantija netaikoma.

(2) Vandens nuotėkio detektorius: pagrindinis aparatas - 24 mėnesiai; Ausinės ir pakrovėjas - 1 mėn.; Jungiamoji linija-6 mėn.; Jutiklis-12 mėn.

"Jei įrangai galioja garantinis laikotarpis, normaliai naudojant ir prižiūrint, kyla problemų dėl paties prietaiso, dalių, medžiagų ir proceso problemų, po patikrinimo įmonė suteiks nemokamą priežiūrą. Kiekviena šalis prisiima pusę sumos. krovinio kaina.


www.pqwtcs.com

www.pqwt-detector.com

Telefonas: + 86 731 82237112

Mobilusis / Wechat / Whatsapp: +86 18817121511

paštas: info@pqwtcs.com

Adresas: Puqi pastatas, Nr. 769 Qingzhuhu Road, Qingzhuhu gatvė, Kaifu DistrictChangsha, Hunan China, 410000

PQWT (po pardavimo skyrius)


Karščiausios kategorijos