Visos kategorijos

Pagrindinis> Apie mus > Apie PQWT

Apie PQWT

                               

Hunan Puqi geologinės žvalgybos įrangos institutas ir Hunan Puqi vandens aplinkos tyrimų institutas buvo įsteigti 2006 m. gegužės mėn.; Puqi institutai daugiausia užsiima šios srities tyrimais ir plėtra: geofizinis tyrinėjimas, dujotiekio tinklo nuostolių mažinimas, nelaimių prevencija ir švelninimas, įspėjimas apie žemės drebėjimą, žemę skverbiantis ryšys, išmanusis vamzdynas ir gyvybės paieška.

                               

Pastaraisiais metais į mokslinius tyrimus ir mokslinių tyrimų projektų plėtrą bei talentų komandų kūrimą iš viso buvo investuota šimtai milijonų juanių. Laikydamiesi strateginio tikslo „gaivinti mokslą ir technologijas bei stiprinti talentus“, Puqi institutai bendradarbiavo ir užmezgė ilgalaikius bendradarbiavimo ryšius su daugeliu nacionalinių mokslinių tyrimų institucijų, kolegijų ir universitetų bei ėmėsi daugybės nacionalinių mokslinių tyrimų projektų. „Puqi Institues“ kartu su Harbino technologijos institutu įkūrė „13-ąją penkerių metų nacionalinę specialiąją vandens tyrimų ir plėtros bazę“; kartu su Hunano mokslo ir technologijų universitetu įsteigė "Pramonės, universitetų ir mokslinių tyrimų strateginės inovacijų bendradarbiavimo bazę"; kartu su Čangšos universitetu įsteigti „pramonės, universiteto ir tyrimų praktikos bazę“.Istorija

 • Pagal 2020

  Puqi paskelbė daugiau nei 300 nacionalinių patentų ir programinės įrangos autorių teisių.

 • Be 2019

  Puqi laimėjo antrąją Hunano provincijos mokslo ir technologijų pažangos apdovanojimo premiją.

 • Be 2018

  Hunano provincija ir Čangšos miesto valdžia „Puqi“ apdovanojo kaip „sutarčių stebinčią ir patikimumą pabrėžiančią įmonę“. Puqi produktai buvo eksportuoti į 108 šalis.

 • Be 2017

  Įsteigtas Puqi pramonės, universiteto ir mokslinių tyrimų inovacijų fondas.

 • Be 2016

  Puqi buvo įtrauktas į CCTV prekių ženklų sąrašą.

OUR FACTORY

Karščiausios kategorijos