Visos kategorijos

Pagrindinis> Klientų aptarnavimas > Naujienos

Kinija ir Afrika susijungia rankomis, siekdamos geresnės ateities

Laikas: 2024-05-11 Pataikymai: 12

2024 m. Gegužės 9 d. Nairobyje, Kenijoje, vyko Kinijos ir Afrikos investicijų ir prekybos skatinimo bendradarbiavimo ir mainų konferencija.

1 pav

PQWT tyrimų institutas parodoje pasirodė su daugybe produktų, tokių kaip PQWT serijos natūralaus elektrinio lauko tyrinėtojas ir vamzdžių tinklo nuotėkio detektorius, sukuriantis įvairią gaminio matricą ir pateikiant skirtingus sprendimus įvairiems taikymo scenarijams. PQI Booth: Z1 pelnė lankytojų palankumą savo puikiais pranašumais!

2 pav

PQWT naujai sukurtas fizinis zondas yra plačiai naudojamas požeminio vandens šaltinio, geologinės struktūros tyrinėjimo ir geologinių nelaimių prevencijos srityse. Jis gali tiksliai ieškoti požeminių vandens šaltinių vandens stokojančiose ir sausringose ​​vietose, taip pat gali aptikti geologinių struktūrų poslinkius ir įspėti apie geologines nelaimes.

Naujasis belaidis dujotiekio nuotėkio detektorius, kurį savarankiškai sukūrė PQWT, gali automatiškai analizuoti nuotėkio tašką, kuris yra patogus, greitas ir labai tikslus, ir gali būti pritaikytas vidaus, lauko, kelių ir vamzdynų tinklui bei kitiems scenarijus.

3 pav

4 pav

P. Shen Yumou, Hunano provincijos komercijos departamento direktorius, apsilankė PQWT stende ir visiškai patvirtino bei tvirtai palaikė Hunano įmonių „išėjimą“!

5 pav

Ypatinga veikla Kenijoje yra tema: „Kinija ir Afrika susijungia rankomis, kad sukurtų geresnę ateitį“. Gegužės 9 d. patvirtinta 212 šalies ir užsienio parodos dalyvių, tarp kurių beveik 30 užsienio įmonių tiesiogiai bendradarbiavo ir prisijungė prie PQWT tyrimų instituto, o 11 projektų bus pasirašyta vietoje, kurių suma beveik 40 mln.

6 pav

Tai pirmasis ypatingas Kinijos ir Afrikos ekonomikos ir prekybos parodos 2024 renginys „Į Afriką“, tad kartu laukime šviesios Kinijos ir Afrikos bendradarbiavimo ateities!

7 pav

Karščiausios kategorijos